19-12-2023
Elektrisch
Automaat
32.319 km
Onbekend
Onbekend
19-12-2023
Elektrisch
Automaat
32.319 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | KJP-70-Z Switch kenteken |
| Merk | CITROEN |
| Model | E-C4 |
| Tellerstand |
32.319 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Bleu Olbia (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Feel Pack 50 kWh Camera |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
B
|
| RDW variant |
C
|
| RDW uitvoering |
ZKXC-A0MA00
|
| RDW handelsnaam |
E-C4
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*6816*17 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 100 kW |
| Vermogen elektromotor | 100 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 50 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 47,50 kWh |
| Actieradius (geschat) | 321 km |
| Actieradius zomer | 260 km |
| Actieradius winter | 224 km |
| Actieradius zonder range extender | 350 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 4,55 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 81,05 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 13,89 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,27 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 100 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,40 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 457,89 km/h |
| Verbruik geschat | 17,14 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 12,90 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 16,87 kWh/100km |
| Verbruik winter | 20,22 kWh/100km |
| Ledig gewicht |
1536 kg
|
| Massa rijklaar |
1536 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2020 kg
|
| Wegenbelasting | € 59 à € 65 per maand |
| APK vervaldatum | 19-12-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple Car Play |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Audiostream met Bluetooth |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekerhouder |
| bekleding leder |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Geluidwerend glas |
| Hill hold-functie |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Isofix |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Telefoonvoorbereiding en Bluetooth |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| USB Aux Ipod |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledig Elektrisch |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.