07-09-2021
Elektrisch
Automaat
46.391 km
Onbekend
Onbekend
07-09-2021
Elektrisch
Automaat
46.391 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | KJP-50-Z Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | ZOE |
| Tellerstand |
46.391 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | R135 Zen 52 kWh Koopaccu! SOH 94%! LED! Airco/Clima! PDC! Cruise Control! Navigatie! |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AG
|
| RDW variant |
0V0Y
|
| RDW uitvoering |
MCLEA0800000
|
| RDW handelsnaam |
ZOE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0251*19 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 100 kW |
| Vermogen elektromotor | 100 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 52 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 49,40 kWh |
| Actieradius (geschat) | 287 km |
| Actieradius zomer | 286 km |
| Actieradius winter | 246 km |
| Actieradius zonder range extender | 385 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 22 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 2,36 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 171,46 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 14,44 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,36 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 50 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,83 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 241,84 km/h |
| Verbruik geschat | 19,97 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 16 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 19,66 kWh/100km |
| Verbruik winter | 23,55 kWh/100km |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 409,00 x 179,00 x 156,00 cm |
| Ledig gewicht |
1477 kg
|
| Massa rijklaar |
1988 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1988 kg
|
| Laadvermogen | 511 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 59 à € 65 per maand |
| APK vervaldatum | 27-05-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.