25-10-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
36.897 km
1.999 cc
1 l/100km
25-10-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
36.897 km
1.999 cc
1 l/100km
| Kenteken | KJP-48-P Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 300 E |
| Tellerstand |
36.897 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (9 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 300 e AMG night Pano Memory 360Camera |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
R2CW
|
| RDW variant |
H05DT0
|
| RDW uitvoering |
CZAL050A
|
| RDW handelsnaam |
C 300 E
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00016*04 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 230 kW |
| Vermogen elektromotor | 95 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 25,40 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 111 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 55 kW |
| Verbruik gemiddeld | 18 kWh/100km |
| Topsnelheid | 245 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 479,00 x 182,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
1980 kg
|
| Massa rijklaar |
2615 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2615 kg
|
| Laadvermogen | 635 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| APK vervaldatum | 25-10-2026 |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airco separaat achter |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Audio installatie |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Carbon inleg interieur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dodehoek detector |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Head-up display |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Premium Plus-pakket |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Sfeerlichting interieur meerdere kleuren |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Verkeersbord detectie |
| Verlaagde carrosserie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.