19-02-2021
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
149.832 km
1.998 cc
2 l/100km
19-02-2021
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
149.832 km
1.998 cc
2 l/100km
| Kenteken | KJP-46-T Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 330E XDRIVE |
| Tellerstand |
149.832 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Dravit Grau (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | M-sport Pano FULL! (Dravit Grau) - Dealer onderhouden, 2e eig. |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
G3K
|
| RDW variant |
6N71
|
| RDW uitvoering |
IAW50700
|
| RDW handelsnaam |
330E XDRIVE
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2017*04 |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Massa rijklaar |
2425 kg
|
| Laadvermogen | 560 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 24-07-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19""" |
| Aanhanger-assistent |
| Accident Avoidance System |
| Accukoeling |
| Accuverwarming |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Active Guard |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| adaptive cruisecontrol met stop & go-functie |
| Adaptive M-Onderstel |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| Alarm klasse 3 |
| Ambient lights interieur |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple carplay voorbereiding |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfort Access System (keyless entry) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Driving Assistent Plus |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Electronische Climate Control met gescheiden zones |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Extra getint glas |
| Groot-licht assistent |
| Harman Kardon surround audiosysteem |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| Houtafwerking interieur |
| HUD Head-Up display |
| Individual hemelbekleding antraciet |
| Innovation Package II |
| Interieur accenten |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| Laser verlichting koplampen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen sportstuur |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED koplampen met laser |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtpakket interieur/exterieur |
| Luxe lederen bekleding |
| M-sportonderstel Adaptief |
| M-sport pakket |
| M-sport remmen |
| M Aerodynamica |
| M Aerodynamica-pakket |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Premium kleur |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht 360-camera |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Storage-compartment package |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Verkeersbordherkenning/Speed limit info |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vierwielaandrijving (4x4) |
| Virtual Cockpit - Live Operating Area Professional |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| WiFi hotspot |
| WiFi voorbereiding |
| Wireless Charging Telefoon |
| Zonneschermen achterportieren af fabriek |
| Zwarte hemel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.