31-03-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
78.056 km
1.998 cc
2 l/100km
31-03-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
78.056 km
1.998 cc
2 l/100km
| Kenteken | KJP-31-P Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 330E XDRIVE |
| Tellerstand |
78.056 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Tansanitblau II metallic (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 330e xDrive High Executive M Sport Pano H/K HUD Laser Trekhaak |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
G3K
|
| RDW variant |
6N71
|
| RDW uitvoering |
IAW50700
|
| RDW handelsnaam |
330E XDRIVE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2017*05 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 215 kW |
| Vermogen elektromotor | 83 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 11,20 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 41 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 22,30 kWh/100km |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Afmetingen | 471,00 x 183,00 x 1.442,00 cm |
| Ledig gewicht |
1865 kg
|
| Massa rijklaar |
2425 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2425 kg
|
| Laadvermogen | 560 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| APK vervaldatum | 29-02-2028 |
| aanhanger assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| AUX/USB ingang |
| Bagage afdekhoes |
| Bandenspanning controlesysteem |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekleding half leder/half alcantara |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek assistent |
| dodehoek detectie |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elek. verstelbare stoelen |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare ramen achter |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuifdak |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoelen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Head-up display |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Infotainment |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Interieur accenten |
| Isofix |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| Laser LED koplampen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| LED verlichting |
| lendesteun |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Lichtsensor |
| M Aerodynamica |
| metaalkleur |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeerassistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Portierverlichting |
| Premium kleur |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijprofiel selectie |
| Rijstrookdetectie |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| ruitenwisser achter |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Spoiler |
| Sportonderstel |
| Sportpakket |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportstuur leder |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startknop |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak Elektrisch |
| trekhaak elektrisch bedienbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Verlichting adaptief |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmd stuurwiel |
| Vierwielaandrijving |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wegrijassistent helling |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.