08-12-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
19.494 km
1.395 cc
Onbekend
08-12-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
19.494 km
1.395 cc
Onbekend
| Kenteken | KJP-10-P Switch kenteken |
| Merk | CUPRA |
| Model | FORMENTOR E-HYBRID |
| Tellerstand |
19.494 km, op 25-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.4 e-Hybrid Bns SOH100% Pano | Camera | PDC | Stoelverwarming | Stuurverwarming | Adaptive cruise | Half ledere bekleding | Car |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
KM
|
| RDW variant |
CXDGEAX0
|
| RDW uitvoering |
FD6PFD6DD0014BI1AAA
|
| RDW handelsnaam |
FORMENTOR E-HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*4008*14 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 150 kW |
| Vermogen elektromotor | 85 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 12,80 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 58 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,60 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 14,70 kWh/100km |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 08-12-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterspoiler |
| Achteruitrij assistent |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische Airco |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitentemp. Meter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centr. deurvergr. afst.bediening |
| Centr. deurvergr. handbediening |
| Centr. deurvergrendeling afst.bed. |
| Centr.vergrendeling |
| centrale airbag voor |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrailing |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Elektr. buitenspiegels |
| Elektr. ramen voor + achter |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Full-LED koplampen |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| Halflederen bekleding |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Neerklapbare achterbank |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer assistentie systeem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Premium kleur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelpaddles |
| Schuifdak |
| Sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur hoogte verstelb. |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| uitstap waarschuwing |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.