25-05-1999
Benzine
Automaat
185.710 km
4.966 cc
13 l/100km
25-05-1999
Benzine
Automaat
185.710 km
4.966 cc
13 l/100km
| Kenteken | KJN-17-L Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | S 500 |
| Tellerstand |
185.710 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (5 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | Youngtimer |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
N075C0
|
| RDW uitvoering |
SCAA250
|
| RDW handelsnaam |
S 500
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*97/27*0099*01 |
| Emissieklasse |
Euro 2
|
| CO2 uitstoot |
320 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
13 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
13.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 504,00 x 186,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1755 kg
|
| Massa rijklaar |
2380 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2380 kg
|
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 2100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 25-05-2002 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Achterbank elektrisch verstelbaar |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Bose Audio pakket |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Derde remlicht |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Getint glas |
| Geventileerde voorstoelen |
| Gordelspanners |
| Halogeen koplampen |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| Houtafwerking interieur |
| Houten stuurwiel |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luchtvering |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Niveauregeling automatisch |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor voor en achter |
| Regensensor |
| Reiscomputer |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Toerenteller |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| Warmtewerend glas |
| Xenon koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.