19-04-2019
Benzine
Handgeschakeld
55.134 km
1.199 cc
4 l/100km
19-04-2019
Benzine
Handgeschakeld
55.134 km
1.199 cc
4 l/100km
| Kenteken | KJN-05-R Switch kenteken |
| Merk | CITROEN |
| Model | C3 |
| Tellerstand |
55.134 km, op 25-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.2 PureTech S&S Business 2 PERSOON, AIRCO, CRUISE CONTROLE |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
S
|
| RDW variant |
WHMR
|
| RDW uitvoering |
P/ACS
|
| RDW handelsnaam |
C3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0003*56 |
| Topsnelheid | 166 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Afmetingen | 400,00 x 175,00 x 147,00 cm |
| Ledig gewicht |
975 kg
|
| Massa rijklaar |
1465 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1465 kg
|
| Laadvermogen | 490 kg |
| Trekgewicht geremd | 450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 19-04-2023 |
| Accident Avoidance System |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Kleur wit |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor achter |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.