22-01-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
116.503 km
1.477 cc
Onbekend
22-01-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
116.503 km
1.477 cc
Onbekend
| Kenteken | KJN-01-R Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC40 |
| Tellerstand |
116.503 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.5 T4 Plug-in hybrid Essential Bright |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
X
|
| RDW variant |
XZBW
|
| RDW uitvoering |
XZBWVF0?
|
| RDW handelsnaam |
XC40
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3146*09 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 155 kW |
| Vermogen elektromotor | 60 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 10,70 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 45 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 15,70 kWh/100km |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
47 g/km
|
| Verbruik in de stad |
41 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 22-01-2025 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Bumpers in de kleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Driver Assist |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achterportieren en achterruit |
| Fjord Blue metallic |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen actief |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Isofix |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18" |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park Assist Pack |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| USB aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| WiFi voorbereiding |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.