25-04-2023
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
45.229 km
1.500 cc
Onbekend
25-04-2023
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
45.229 km
1.500 cc
Onbekend
| Kenteken | KJL-74-H Switch kenteken |
| Merk | Toyota |
| Model | Yaris |
| Tellerstand |
45.229 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Emotional Red metallic / Zwart dak (rood) |
| Tint | Donker |
| Uitvoering | 1.5 Hybrid Executive Bitone, Parkeersensoren |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
XPA1F(EU,M)
|
| RDW variant |
MXPH11(H)
|
| RDW uitvoering |
MXPH11L-CHXSBW(2E)
|
| RDW handelsnaam |
TOYOTA YARIS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2007/46*0437*04 |
| Vermogen totaal | 85 kW |
| Vermogen elektromotor | 59 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Omschrijving defect | De Data Communicatie Module (DCM) wordt mogelijk niet geheel afgesloten na uitzetten van het contact. Hierdoor start de DCM niet op als het contact weer wordt aangezet waardoor de E-call functie niet geactiveerd wordt. |
| Materiële gevolgen | Er wordt mogelijk geen waarschuwing aan de inzittenden gegeven dat de E-call functie niet werkt. Als de E-call functie niet werkt kunnen nooddiensten niet handmatig en niet automatisch gebeld worden bij bepaalde ongevallen. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De fabrikant zal een SMS bericht direct naar de auto toesturen waardoor op de achtergrond de DCM automatisch wordt geüpdatet |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0369 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Massa rijklaar |
1615 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 36 liter |
| Laadvermogen | 550 kg |
| Trekgewicht geremd | 450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 25-04-2027 |
| 17" lichtmetalen velgen hoogglans zwart design 'Executive' |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| centrale airbag voor |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB ontvanger |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| Geluidsimulator |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Premium Pack |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sportstoelen |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.