18-10-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
98.853 km
1.469 cc
6 l/100km
18-10-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
98.853 km
1.469 cc
6 l/100km
| Kenteken | KJK-81-T Switch kenteken |
| Merk | ALFA ROMEO |
| Model | TONALE |
| Tellerstand |
98.853 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Rosso Alfa (rood) |
| Type lak | Uni |
| Uitvoering | 1.5T Hybrid Ti 160PK Automaat |HLeer|BTW |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
AV1
|
| RDW variant |
0AGT415AA4
|
| RDW uitvoering |
2DBA1B
|
| RDW handelsnaam |
TONALE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2018/858*00061*01 |
| Vermogen totaal | 118 kW |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Afmetingen | 453,00 x 184,00 x 1.601,00 cm |
| Ledig gewicht |
1500 kg
|
| Massa rijklaar |
2135 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2135 kg
|
| Laadvermogen | 635 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| APK vervaldatum | 18-10-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank met armsteun en skiluik |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Draadloze telefoonlader |
| El. Achterklep |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| keyless entry/start |
| Kleur rood |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Matrix LED koplampen |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| navigatiesysteem full map |
| Park Distance Control |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sfeerverlichting |
| Spoiler |
| Sportstuur leder |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.