21-11-2018
Benzine
Handgeschakeld
101.665 km
999 cc
4 l/100km
21-11-2018
Benzine
Handgeschakeld
101.665 km
999 cc
4 l/100km
| Kenteken | KJK-60-N Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | A1 SPORTBACK |
| Tellerstand |
101.665 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.0 TFSI Ambition Navigatie Cruisecontr Stoelverw PDC DealerOnderh Leder-Stof |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
8X
|
| RDW variant |
SCHZBF1
|
| RDW uitvoering |
FM5FM5DF002P8X02LLS5
|
| RDW handelsnaam |
A1 SPORTBACK
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0414*24 |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 397,00 x 175,00 x 142,00 cm |
| Ledig gewicht |
1035 kg
|
| Massa rijklaar |
1580 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1580 kg
|
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 21-11-2022 |
| Achterbank 3-persoons |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| hoofdsteunen voor en achter |
| incl boekjes |
| isofix bevestiging |
| Lederen stuurwiel |
| Limit control |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel lederen stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Navigatie full map |
| nieuwstaat |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| ruitenwisser achter |
| SD KAART |
| S Line |
| S Line exterieur |
| S Line Stoelen |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| USB |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.