28-03-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
98.049 km
1.999 cc
Onbekend
28-03-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
98.049 km
1.999 cc
Onbekend
| Kenteken | KJJ-81-G Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 300 E |
| Tellerstand |
98.049 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (9 traps) |
| Kleur | Pool wit (wit) |
| Uitvoering | 300 e AMG Line 313pk | Panoramadak | Leder | |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
R2CS
|
| RDW variant |
H25DT0
|
| RDW uitvoering |
CZAM050A
|
| RDW handelsnaam |
C 300 E
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00017*06 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 230 kW |
| Vermogen elektromotor | 95 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 25,40 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 112 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 55 kW |
| Verbruik gemiddeld | 18,50 kWh/100km |
| Tellerstand |
98.049 km, op 26-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Bij bepaalde 80A zekeringen kan mogelijk een onderbreking of een overgangsweerstand optreden. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kunnen systemen die aan de zekering aangesloten zijn uitvallen. Het voertuig kan onder andere plotseling zijn aandrijving verliezen of functies op het instrumentenpaneel zouden beïnvloed kunnen worden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer. Uit voorzorg zal de zekeringskast vervangen worden. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 245 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 31-03-2028 |
| 3 fase lader (11kw) |
| 12,3" Digitaal Instrumentencluster |
| 18” vijfspaaks lichtmetalen AMG-velgen |
| 233; Afstandspilot plus (DISTRONIC PLUS) |
| Achterbank neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera met dynamische hulplijnen |
| Actieve parkeerassistent incl PARKTRONIC |
| Actieve remassistent |
| Actieve spoorassistent |
| Adaptieve grootlichtassistent |
| AGILITY CONTROL verlaagd comfortonderstel |
| Airco separaat achter |
| Aluminium delen exterieur |
| AMG Line Interieur |
| AMG Performance multifunctioneel sportstuurwiel in nappa leder |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Antidiefstalpakket URBAN GUARD PLUS |
| Automatische airconditioning THERMATIC |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandendruk-controlesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Centraal display met 11,9" LCD touchscreen met een resolutie van 1.624 x 1.728 pixels |
| Centrale airbag |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakbekleding stof zwart |
| Digitale radio (DAB) |
| DIGITAL LIGHT |
| Dodehoekassistent |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Head-up display |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Kunstlederen bekleding |
| Laadkabel laadpaal |
| LED dagrijverlichting |
| Lendensteun viervoudig verstelbaar |
| Navigatie met harde schijf |
| Onderhoudsboekje (digitaal) |
| Oplaadmogelijkheid |
| P29 - AMG Line-interieur/AMG-sportpakket interieur |
| P31 - AMG Line-exterieur/AMG-sportpakket exterieur |
| Panoramaschuifdak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Poolwit |
| Premium Plus Pack |
| Radio |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Ruitenwisser met regensensor |
| Smartphone integratie |
| Snelheids limiet assistent |
| Sportieve comfortstoelen |
| Sportonderstel |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Stoelverwarming |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Trekhaak met ESP aanhangwagenstabilisatie |
| Verwarmde en geklimatiseerde stoelen vooraan |
| Volledige onderhoudshistorie beschikbaar |
| Warmtewerend donkergetint glas |
| Winter Pack |
| zij airbag(s) voor |
| Zitcomfortpakket |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.