24-02-2026
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
4.127 km
2.996 cc
1 l/100km
24-02-2026
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
4.127 km
2.996 cc
1 l/100km
| Kenteken | KJG-91-K Switch kenteken |
| Merk | Land Rover |
| Model | RANGE ROVER SPORT |
| Tellerstand |
4.127 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Borasco grey (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 P460e Dynamic HSE / Pano / Softclose / Head up / Trekhaak |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
L1
|
| RDW variant |
HYEEC0
|
| RDW uitvoering |
5CAA000
|
| RDW handelsnaam |
RANGE ROVER SPORT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11229*06 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 338 kW |
| Vermogen elektromotor | 105 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 31,80 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 114 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 50 kW |
| Verbruik gemiddeld | 28,10 kWh/100km |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Massa rijklaar |
3450 kg
|
| Laadvermogen | 815 kg |
| Trekgewicht geremd | 3000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 183 à € 200 per maand |
| APK vervaldatum | 24-02-2030 |
| "Lichtmetalen velgen 22""" |
| - Tenaamstellen en vrijwaren inruilauto |
| 5 Jaar fabrieksgarantie |
| 13,1'' Touchscreen |
| 230V Stopcontact |
| 360 graden camera |
| Aanhanger-assistent |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank elektrisch verstelbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) hoofd |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Ambiente Sfeerverlichting |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie high-end |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Binnenspiegel camera |
| Black Pack |
| Black Style |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrische verstel-, verwarm-, en inklapbaar inclusief stoeprandauto |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cold Climate Pack |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloze carplay |
| Draadloze oplader |
| Draadloze telefoonlader |
| Dynamic exterior pack |
| Ebony zwarte hemelbekleding |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische stoelen met Memory |
| Elektrische verstelbare stuurkolom |
| Elektrische verstelbare voorstoelen |
| Elektrische zonwering onder panoramadak |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch wegklapbare trekhaak |
| Extra getint glas |
| Fabrieksgarantie |
| Geheugenfunctie voorstoelen |
| Gelaagde zijruit(en) |
| Getint glas |
| Glazen panoramadak |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| Hogedruk koplampsproeiers |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lage gearing |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Led interieur verlichting |
| LED koplampen |
| Luchtvering |
| Matrix LED koplampen |
| Memory stoelen |
| Meridian |
| Meridian 3D surround sound |
| Meridian sound systeem |
| Metallic lak |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Panorama dak |
| panorama schuif/kantel dak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Pivi Pro Connected |
| Range Rover instapverlichting |
| Regensensor |
| Remote |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rode remklauwen |
| Roll Stability Control |
| rondom camera's |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelpaddles aan stuurwiel |
| Schuif/open dak |
| Side skirts |
| Sluitbekrachtiging |
| Snelladen |
| Soft-Close |
| Sperdifferentieel |
| Startblokkering |
| Stoelventilatie |
| Stoel ventilatie achter |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoelverwarming |
| Stoelverwarming voor en achter |
| Stuurhulp |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Topview camera |
| Towing Pack |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| USB C |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorspoiler |
| Wegklapbare Trekhaak |
| Zelfdimmende binnenspiegel zonder frame |
| Zwarte hemel bekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.