21-05-2026
Benzine, benzine
Automaat
500 km
1.499 cc
5 l/100km
21-05-2026
Benzine, benzine
Automaat
500 km
1.499 cc
5 l/100km
| Kenteken | KJG-60-P Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 1 Serie |
| Tellerstand |
500 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Skyscraper Grey (grijs) |
| Tint | Normaal |
| Uitvoering | 120 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
F7
|
| RDW variant |
81GE
|
| RDW uitvoering |
FAW508L0
|
| RDW handelsnaam |
120
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00397*04 |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
128 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 226 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Massa rijklaar |
1990 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 49 liter |
| Laadvermogen | 590 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 21-05-2030 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Adaptief M onderstel |
| Adaptieve LED koplampen |
| Alarmsysteem klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde |
| Automatische 2-zone airconditioning |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningsweergavesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnen/buitensp. aut. dimmend |
| BMW Live Cockpit Plus |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort Access met BMW Digital Key Plus |
| Cruise Control |
| DAB-tuner |
| Draadloos oplaadstation |
| Driving assistant |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Glazen panoramadak |
| Grootlichtassistent |
| HiFi System Harman Kardon |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless start |
| LED koplampen en LED achterlichten |
| M Achterspoiler |
| M exterieurpakket |
| M Hemelbekleding in Anthrazit |
| M interieurpakket |
| M koplampen Shadow Line |
| M Sportpakket |
| M Sportpakket Pro |
| M sportstoelen voor |
| M Sportstuurwiel met leder bekleed |
| Multimedia-voorbereiding |
| M zijruitomlijsting hoogglans Shadow Line |
| Parking Assistant |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Premium Pack |
| Regen- en lichtsensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schwarz met contrasterend stiksel Blau / Schwarz |
| Servotronic |
| Skyscraper Grey |
| Sportstoelen voor bestuurder en voorpassagier |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Stuur kunstleder |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| WiFi voorbereiding |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.