20-05-2026
Benzine, benzine
Automaat
500 km
1.499 cc
5 l/100km
20-05-2026
Benzine, benzine
Automaat
500 km
1.499 cc
5 l/100km
| Kenteken | KJG-57-P Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 2 Serie Gran Coupé |
| Tellerstand |
500 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Tanzanitblau (blauw) |
| Tint | Donker |
| Uitvoering | 220 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
F7
|
| RDW variant |
31GH
|
| RDW uitvoering |
FAW508L0
|
| RDW handelsnaam |
220
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00397*04 |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
123 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Massa rijklaar |
1985 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 49 liter |
| Laadvermogen | 560 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 20-05-2030 |
| Adaptief M onderstel |
| Adaptieve LED koplampen |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde |
| automatische snelheids begrenzing |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort Access met BMW Digital Key Plus |
| Cruise control met Active Braking |
| DAB-tuner |
| Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40) |
| Draadloos oplaadstation |
| Driving assistant |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Glazen panoramadak |
| Grootlichtassistent |
| HiFi System Harman Kardon |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Interieurlijst M illimunated Aluminium Hexacube |
| Keyless start |
| LED koplampen en LED achterlichten |
| Live Cockpit Plus |
| M achterspoiler in Saphirschwarz |
| M exterieurpakket |
| M Hemelbekleding in Anthrazit |
| M Hoogglans Shadow Line exterieurdelen |
| M koplampen Shadow Line |
| M Sport interieur |
| M Sportpakket |
| M Sportpakket Pro |
| M Sportstuurwiel |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Parking Assistant |
| passagiersairbag |
| Premium Pack |
| Regen- en lichtsensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schwarz met contrasterend stiksel Blau / Schwarz |
| Servotronic |
| Sportstoelen voor bestuurder en voorpassagier |
| Sportstuur kunstleder |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwielrand verwarmd |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| WiFi voorbereiding |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.