29-08-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
13.858 km
2.998 cc
Onbekend
29-08-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
13.858 km
2.998 cc
Onbekend
| Kenteken | KJG-36-V Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X5 XDRIVE50E |
| Tellerstand |
13.858 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | BMW Individual Tansanit metallic (C3Z) (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | xDrive50e |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
G5X
|
| RDW variant |
41EU
|
| RDW uitvoering |
EGA5000A
|
| RDW handelsnaam |
X5 XDRIVE50E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1918*21 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 360 kW |
| Vermogen elektromotor | 145 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 29,50 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 102 km |
| Kabeltype | Type 3 (Scame) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,40 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 26,30 kWh/100km |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Wegenbelasting | € 165 à € 181 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 29-08-2029 |
| 4-zone airconditioning met automatische regeling |
| 20 inch LM M Sterspaak (styling 740 M) Bicolor Orbit Grau |
| Actieve voetgangersbescherming |
| Active Guard: botswaarschuwing met city-remfunctie |
| Active Protection |
| Adapter E+F (CEE 7/7) 10A |
| Adaptief onderstel met luchtvering op voor- en achteras |
| Adaptieve LED koplampen |
| Akoestische waarschuwing voor voetgangers |
| Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) |
| Ambiance verlichting |
| Autobahnassistent |
| Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderzijde |
| Automatische 8-traps Steptronic sporttransmissie |
| Automatische vergrendeling tijdens rijden (Intern) |
| Bagageruimte pakket |
| Banden met noodloopeigenschappen |
| Bandenspanningsweergavesysteem |
| Bekerhouders met temperatuur functie |
| BMW Connected Pack Professional (beperkte looptijd) |
| BMW Iconic Glow nierengrille |
| BMW Iconicsounds Electric |
| BMW Individual Tansanit metallic |
| BMW Live cockpit professional |
| BMW Teleservices |
| Comfort Access |
| Comfort Pack |
| Condition Based Service |
| ConnectedDrive Services |
| DAB-tuner |
| Dakdraagsysteem M hoogglans Shadow Line |
| Draadloos oplaadstation |
| Driving Assistant Professional |
| Elektrisch verstelbare lendensteun voor bestuurder en passagier |
| Elektrisch verstelbare stoelen |
| Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit |
| Flexible Fast Charger 2.0 (Mode 2) |
| Gevarendriehoek en verbanddoos |
| Glazen panoramadak |
| Handbediende zonneschermen voor achterportierramen |
| HiFi System Harman Kardon |
| High-beam assistant |
| High Executive |
| Innovation Pack |
| Integral Active Steering |
| Intelligent Emergency Call |
| Interieurlijsten Edelhoutuitvoering 'Fineline' Schwarz in hoogglans metaaleffect |
| Kilometertacho |
| Koudemiddel |
| Laadaansluiting AC (wisselstroom) laden |
| Laadkabel (Mode 3, 22kW) |
| M Aerodynamicapakket |
| M Hemelbekleding in Anthrazit uitgevoerd |
| M Sportpakket |
| M Sportstuurwiel met leder bekleed |
| Parking Assistant Professional |
| Personal eSIM |
| Raamomlijsting M hoogglans Shadow Line |
| Scheidingsnet tussen bagageruimte en achterbank |
| Sensafin Silverstone |
| Soft-Close-Automatic voor portieren |
| Sportstoelen voor |
| Taalinstelling boordcomputer |
| Travel en Comfort System |
| Travel Pack |
| Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel |
| Velours Vloermatten |
| Verwarmde stoelen voor en achter |
| Warmte Comfortpakket voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.