01-08-2024
Benzine
Handgeschakeld
14.032 km
1.199 cc
5 l/100km
01-08-2024
Benzine
Handgeschakeld
14.032 km
1.199 cc
5 l/100km
| Kenteken | KJF-58-K Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Corsa |
| Tellerstand |
14.032 km, op 19-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | BLAUW (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Normaal |
| Uitvoering | 1.2 Turbo GS | Camera | Parkeersensoren voor en achter | |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
U
|
| RDW variant |
P
|
| RDW uitvoering |
HNEK-Y1T500
|
| RDW handelsnaam |
CORSA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0639*30 |
| Omschrijving defect | De ADAS systemen AEB/LKA (actief noodremmen/rijstrookbewaking) kunnen gelijktijdig uitgeschakeld worden wanneer er lang gedrukt wordt op de fysieke knop ADAS op de radio. |
| Materiële gevolgen | Wanneer de ADAS systemen onbedoeld uitgeschakeld worden bestaat er een verhoogde kans op letsel bij een ongeval. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De fabrikant zal de software van de radio updaten via OTA (Over-The-Air) |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 406,00 x 175,00 x 144,00 cm |
| Massa rijklaar |
1620 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 44 liter |
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 01-08-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur kunstleder |
| Stuur verstelbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.