15-05-2026
Elektrisch
Automaat
500 km
Onbekend
Onbekend
15-05-2026
Elektrisch
Automaat
500 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | KJF-54-T Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | I5 XDRIVE40 |
| Tellerstand |
500 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | BMW Individual Citrinschwarz metallic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | xDrive40 84 kWh |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
G6E
|
| RDW variant |
51HH
|
| RDW uitvoering |
0AH5A800
|
| RDW handelsnaam |
I5 XDRIVE40
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00317*08 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 290 kW |
| Vermogen elektromotor | 290 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 83,90 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 79,70 kWh |
| Actieradius (geschat) | 430 km |
| Actieradius zomer | 416 km |
| Actieradius winter | 359 km |
| Actieradius zonder range extender | 561 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7,63 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 77,42 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 205 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,33 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 891,80 km/h |
| Verbruik geschat | 21,49 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 16,40 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 21,16 kWh/100km |
| Verbruik winter | 25,34 kWh/100km |
| Tellerstand |
500 km, op 29-05-2026
|
| Oordeel |
Niet geregistreerd
|
| Toelichting |
Niet geregistreerd
|
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 506,00 x 190,00 x 151,00 cm |
| Ledig gewicht |
2295 kg
|
| Massa rijklaar |
2965 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2965 kg
|
| Laadvermogen | 670 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 109 à € 120 per maand |
| Bijtelling | 18 % |
| APK vervaldatum | 28-05-2030 |
| 4-zone airconditioning met automatische regeling |
| 20 inch LM M Sterspaak (Styling 938M) Bicolor Jet Black |
| 50 jaar BMW Art Cars Tijdelijk aanbod Individual lak |
| Actieve voetgangersbescherming |
| Active Guard: botswaarschuwing met city-remfunctie |
| Adaptief onderstel professional |
| Adaptieve LED koplampen |
| AG Intern |
| Akoestische waarschuwing voor voetgangers |
| Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) |
| Ambiance verlichting |
| Banden reparatieset |
| Bandenspanningsweergavesysteem |
| BMW Connected Pack Professional (beperkte looptijd) |
| BMW Iconic Glow exterieurpakket |
| BMW Iconicsounds Electric |
| BMW Individual Leder 'Merino' Kupferbraun/Atlasgrau |
| BMW Individual Special Request Lakkleur |
| BMW Live cockpit professional |
| BMW Teleservices |
| Boordliteratuur Nederlands |
| Bowers & Wilkins Surround Sound System |
| Comfort Access |
| Comfort Pack |
| Comfortstoelen vóór |
| ConnectedDrive Services |
| Curved Display |
| DAB-tuner |
| Draadloos oplaadstation |
| Driving assistant |
| EU AG intern |
| Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit |
| Gevarendriehoek en verbanddoos |
| Innovation Pack |
| Intelligent Emergency Call |
| Interieurcamera |
| Kilometertacho |
| Koudemiddel |
| Laadkabel (Mode 3, 22kW) |
| M Hemelbekleding in Anthrazit uitgevoerd |
| M Hoogglans Shadow Line met uitgebreide omvang |
| M Interieurlijsten Carbon Fibre met accentlijsten in Dunkelsilber |
| M koplampen Shadow Line |
| M Sport exterieurpakket |
| M Sport Interieurpakket |
| M Sportpakket |
| M Sportpakket Pro |
| M Sportremsysteem Rot |
| M Sportstuurwiel met leder bekleed |
| Nederlandse taalversie |
| Onderdeel van M Sportpaket Pro |
| Parking Assistant Plus |
| Personal eSIM |
| Raamomlijsting M hoogglans Shadow Line |
| Stoelventilatie voor beide voorstoelen |
| Travel en Comfort System |
| Travel Pack |
| Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel |
| Veiligheidsgordels voorzien van M striping |
| Verlengde Garantie - 3 jaar |
| Verwarmde stoelen voor en achter |
| Voorbereiding Driving Assistant Plus |
| Wielslotbouten |
| Zonder Service Inclusive |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.