04-03-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
147.539 km
1.998 cc
Onbekend
04-03-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
147.539 km
1.998 cc
Onbekend
| Kenteken | KJF-03-D Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 320E |
| Tellerstand |
147.539 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 320e Business Edition Plus |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
G3K
|
| RDW variant |
6N91
|
| RDW uitvoering |
IAW50000
|
| RDW handelsnaam |
320E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2017*06 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 150 kW |
| Vermogen elektromotor | 83 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 11,20 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 50 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 21,50 kWh/100km |
| Tellerstand |
147.539 km, op 22-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 31-03-2027 |
| aanhanger assistent |
| Active Guard Plus |
| Adaptieve LED verlichting |
| Adaptive LED Koplampen |
| Alarmsysteem klasse 3 |
| Ambiance verlichting |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde. Inclusief elektrisch inklapbare buitenspiegels met parkeerfunctie. |
| Automatische 3-zone airconditioning |
| Bagagevangnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Basis bluetooth telefoonvoorbereiding |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| BMW Live cockpit professional |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB-tuner |
| Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank en middenarmsteun (verdeling 40:20:40) |
| Draadloos oplaadstation |
| Driving assistant |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch op afstand volledig te openen en te sluiten achterklep |
| Elektrisch verstelbare stoelen, bestuurdersstoel met geheugen voor 2 posities |
| Elektrisch verwarmde achterzetels |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Glazen panoramadak, elektrisch bediend (voorste deel, schuif-/kantelfunctie) |
| Head UP Display |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Leder 'Vernasca' Schwarz/Schwarz |
| LED koplampen en LED achterlichten |
| LED mistlampen voor |
| M dakdraagsysteem hoogglans Shadow Line |
| Multifunctioneel sportstuurwiel met leder bekleed |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem Professional |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| Park Distance Control voor/achter (PDC) |
| passagiersairbag |
| Regen- en lichtsensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Servotronic |
| Speed Limit Info |
| Sportstoelen voor incl. handmatig verstelbaar bovenbeensteun en elektrisch in breedte verstelbare rugleuning |
| Sportstuurwiel met leder bekleed |
| Start/stop systeem |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwielverwarming |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel |
| Volledige onderhoudshistorie beschikbaar |
| WiFi hotspot |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.