11-06-2021
Elektrisch
Automaat
55.800 km
Onbekend
Onbekend
11-06-2021
Elektrisch
Automaat
55.800 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | KJB-24-K Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL 3 |
| Tellerstand |
55.800 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Pearl White metallic (wit) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Performance AWD 75 kWh |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
003
|
| RDW variant |
E3LD
|
| RDW uitvoering |
PGP2S5N
|
| RDW handelsnaam |
MODEL 3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1293*15 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 324 kW |
| Vermogen elektromotor | 324 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 70 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 66,50 kWh |
| Actieradius (geschat) | 442 km |
| Actieradius zomer | 430 km |
| Actieradius winter | 371 km |
| Actieradius zonder range extender | 580 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 6,36 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 95,94 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 19,44 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,18 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 190 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,29 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 1.023,93 km/h |
| Verbruik geschat | 17,44 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 12,10 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 17,17 kWh/100km |
| Verbruik winter | 20,57 kWh/100km |
| Topsnelheid | 261 km/h |
| Afmetingen | 469,00 x 185,00 x 1.443,00 cm |
| Ledig gewicht |
1819 kg
|
| Massa rijklaar |
2232 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2232 kg
|
| Laadvermogen | 413 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 78 à € 86 per maand |
| APK vervaldatum | 31-07-2026 |
| 20" LM velgen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| All Wheel Drive Performance |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Autopilot |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| CCS laden |
| Centrale vergrendeling |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Lederen bekleding |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| metaalkleur |
| Metaalkleur parelmoer |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| passagiersairbag |
| Pearl white multicoat |
| Regensensor |
| Rode remklauwen |
| Spoiler |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Stuur multifunctioneel |
| Verlaagde carrosserie |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
| wifi |
| Winterpakket |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
| Zwart lederen interieur |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.