24-09-2016
Benzine
Handgeschakeld
98.428 km
1.364 cc
5 l/100km
24-09-2016
Benzine
Handgeschakeld
98.428 km
1.364 cc
5 l/100km
| Kenteken | KJ-855-V Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | MERIVA |
| Tellerstand |
98.428 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.4 Turbo Cosmo Navi Cruise Leder bekleding Airco 1ste Eigenaar Nieuwe Apk |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
S-D MONOCAB B
|
| RDW variant |
EADNC11
|
| RDW uitvoering |
BX1H4EKTA5
|
| RDW handelsnaam |
MERIVA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0165*14 |
| Plaats chassisnummer | in bodemplaat r. v. |
| Tellerstand |
98.428 km, op 29-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
124 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 430,00 x 181,00 x 161,00 cm |
| Ledig gewicht |
1293 kg
|
| Massa rijklaar |
1930 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1930 kg
|
| Laadvermogen | 637 kg |
| Trekgewicht geremd | 1150 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 24-09-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| 5 deurs |
| 5 Persoons |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centr. deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise controle |
| Dimlichten automatisch |
| Eerste eigenaar |
| Electrische ramen |
| Electrisch spiegels |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Hill hold-functie |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| NAP |
| Navigatie |
| NETTE BEKLEDING |
| NIEUW APK |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Schoon bekleding |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Trekhaak |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.