23-11-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
95.528 km
1.395 cc
1 l/100km
23-11-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
95.528 km
1.395 cc
1 l/100km
| Kenteken | KHZ-13-F Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF GTE |
| Tellerstand |
95.528 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Uni |
| Tint | Normaal |
| Uitvoering | 1.4 eHybrid GTE |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
CD
|
| RDW variant |
ACDGEAX0
|
| RDW uitvoering |
FD6FD6DD001P4BISMN1M
|
| RDW handelsnaam |
GOLF GTE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2014*19 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 180 kW |
| Vermogen elektromotor | 85 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 12,80 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 62 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,60 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 14,50 kWh/100km |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 23-11-2026 |
| 12Volt aansluiting |
| 18'' Lichtmetalen Velgen |
| 100% onderhouden |
| aanhanger assistent |
| Aansluiting USB |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank wegklapbaar |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| actieve noodgeval assistent |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afdekhoes |
| Airbag(s) gordijn |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag(s) window |
| Airbag-pakket |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco met elektronische regeling |
| Airco separaat achter |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| All season banden |
| Aluminium interieur afwerking |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Assistentie Pakket |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automaat |
| Automatisch inparkeer systeem |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage afdekking |
| Bagage scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| bots herkenning systeem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met instapverlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| centrale airbag voor |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate control (digitaal) |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruisecontrol |
| Cruise Control |
| Cruise control (tegen eventuele meerprijs) |
| Cruise control adaptief |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Derde remlicht |
| Digitaal Dashboard |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare ramen achter |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch inklapbare buitenspiegels |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektrisch verwarmbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verwarmbare passagiersstoel |
| Elektrisch wegklapbare trekhaak |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Full-LED koplampen |
| Full LED koplampen |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| Hoedenplank |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| INKLAPBARE BUITENSPIEGELS |
| Isofix |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur grijs |
| Kruisend verkeer detectie |
| Laadkabel 380V |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Leder-pakket |
| Lederen bekleding |
| Lederen sportstuurwiel |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| leren stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Lichtmetalen velgen 18'' |
| Lichtsensor |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Mistlampen voor |
| Mobiele connectiviteit |
| Multimedia-pakket |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia pakket plus |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatie (optioneel) |
| Navigatie groot beeldscherm |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Oppompset |
| Parkeer Assistent |
| Parkeercamera achter (optioneel) |
| Parkeersensor achter |
| Parkeer sensoren |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Privacy glass |
| Radio |
| radio CD speler |
| Radiovoorbereiding |
| Regensensor |
| Rijbaanassistentie |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rookvrije auto |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| ruitenwisser achter |
| Schakelflippers |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Schakelpaddles |
| Sfeerverlichting |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sport uitlaat |
| Spraakbediening |
| Standkachel |
| Start-stopsysteem |
| Start/stop systeem |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Subwoofer |
| Trekhaak |
| trekhaak elektrisch bedienbaar |
| Trekhaak wegklapbaar |
| Unikleur/pastel |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Velours bekleding |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare lendesteun bestuurdersstoel |
| Verstelbare lendesteun passagierstoel |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmbare achterbank |
| Vierseizoenen banden |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Winter-pakket |
| Winterpakket |
| Zomerbanden |
| Zwarte hemelbekleding |
| Zwart optiekpakket |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.