23-03-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
114.610 km
1.490 cc
4 l/100km
23-03-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
114.610 km
1.490 cc
4 l/100km
| Kenteken | KHV-18-G Switch kenteken |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA YARIS |
| Tellerstand |
114.610 km, op 22-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Manganbronze (grijs) |
| Uitvoering | 1.5 Hybrid Team|Automaat|Stoelvw|LED|Garantie |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
XPA1F(EU,M)
|
| RDW variant |
MXPH11(H)
|
| RDW uitvoering |
MXPH11L-BHXNBW(2A)
|
| RDW handelsnaam |
TOYOTA YARIS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2007/46*0437*00 |
| Vermogen totaal | 85 kW |
| Vermogen elektromotor | 59 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Tellerstand |
114.610 km, op 22-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Door onjuiste software van de Skid control ECU, welke verschillende functies van het remsysteem aanstuurt, voltooid deze ECU niet altijd alle procestaken. |
| Materiële gevolgen | Er zullen meerdere waarschuwingslampjes gaan branden en onder andere de elektronische handrem zal niet werken. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het opnieuw programmeren van de skid control ECU. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0369 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Door een softwarefout kan onbedoeld een reset plaatsvinden. Daarbij is het mogelijk dat de Data Communicatie Module (noodroepsysteem) beschadigt. |
| Materiële gevolgen | Niet kunnen benaderen en inschakelen van nooddiensten zonder dat over het niet functioneren van het noodroepsysteem vooraf is gewaarschuwd. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De Data Communicatie Module (DCM) wordt dan opnieuw geprogrammeerd en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0369 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De radarsensor van de remassistent is mogelijk niet goed ingesteld. |
| Materiële gevolgen | De remassistent zal niet werken zoals dat bedoeld is. Dit verhoogt het risico op een aanrijding. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar word verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De remassistent zal opnieuw worden ingesteld. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0369 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Afmetingen | 394,00 x 175,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
1060 kg
|
| Massa rijklaar |
1160 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1615 kg
|
| Trekgewicht geremd | 450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| APK vervaldatum | 16-04-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Bots herkenning en activatie |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Centrale vergrendeling |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia met radio / telefonie / DAB ontvanger |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.