02-12-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
86.455 km
1.332 cc
2 l/100km
02-12-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
86.455 km
1.332 cc
2 l/100km
| Kenteken | KHV-14-F Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | COMPASS |
| Tellerstand |
86.455 km, op 12-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 4xe 240 Plug-in Hybrid Electric S |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
MP
|
| RDW variant |
JHPFP
|
| RDW uitvoering |
MN1BBH1
|
| RDW handelsnaam |
COMPASS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0508*15 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 176 kW |
| Vermogen elektromotor | 44 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 11,40 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 47 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,40 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 22,90 kWh/100km |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 02-12-2026 |
| 12Volt aansluiting |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Auto-Hold |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| AWD-Lock |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Botswaarschuwing |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Driving Mode Selection |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronische parkeerrem |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Gecontroleerde hellingsafdaling (DCS) |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| Hoofdsteunen achter |
| Interieurvoorventilatie |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendensteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| metaalkleur |
| Multimedia systeem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| ruitenwisser achter |
| Sport-functie |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| USB-C aansluiting |
| USB aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zwarte accenten exterieur |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.