13-03-2017
Benzine
Automaat
128.365 km
1.395 cc
7 l/100km
13-03-2017
Benzine
Automaat
128.365 km
1.395 cc
7 l/100km
| Kenteken | KHT-74-D Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | SHARAN |
| Tellerstand |
128.365 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Black oak brown-metallic (bruin) |
| Uitvoering | 1.4 TSI Comfortline |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
7N
|
| RDW variant |
CZDAX0AF
|
| RDW uitvoering |
FD6FD62E0277MMN7VR2V
|
| RDW handelsnaam |
SHARAN
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0401*16 |
| Tellerstand |
128.365 km, op 22-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
156 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Ledig gewicht |
1668 kg
|
| Massa rijklaar |
2430 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 70 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2430 kg
|
| Laadvermogen | 762 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-11-2027 |
| 7-persoons uitvoering |
| Achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| knie airbag(s) |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Metallic lak |
| mistlampen voor adaptief |
| Multifunctioneel lederen stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rookvrij |
| Trekhaak |
| Twee zijschuifdeuren |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Winterpakket |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.