03-02-2023
Elektrisch
Automaat
77.184 km
Onbekend
Onbekend
03-02-2023
Elektrisch
Automaat
77.184 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | KHT-59-S Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL Y |
| Tellerstand |
77.184 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Parelmoer |
| Uitvoering | Standard Range LFP 2023 Ryzen - top - SOH 95% |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
003
|
| RDW variant |
Y6LR
|
| RDW uitvoering |
BZB3S5T3
|
| RDW handelsnaam |
MODEL Y
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1293*27 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 220 kW |
| Vermogen elektromotor | 220 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 60 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 57 kWh |
| Actieradius (geschat) | 319 km |
| Actieradius zomer | 338 km |
| Actieradius winter | 291 km |
| Actieradius zonder range extender | 455 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 5,45 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 87,81 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 170 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,28 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 840,49 km/h |
| Verbruik geschat | 20,75 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 15,70 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 20,42 kWh/100km |
| Verbruik winter | 24,47 kWh/100km |
| Omschrijving defect | Bij bepaalde voertuigen met elektronische stuurbekrachtiging kan een overspanningsstoring de componenten van de motoraandrijving op de printplaat overbelasten. |
| Materiële gevolgen | De stuurbekrachtiging kan uitvallen. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | Eigenaren van betrokken voertuigen worden geadviseerd softwareversie 2023.38.4 of een latere versie te installeren. Er is geen servicebezoek nodig en eigenaren van voertuigen met softwareversie 2023.38.4 of een latere versie hoeven geen verdere actie te ondernemen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0)137 99 95 25 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Afmetingen | 475,00 x 192,00 x 1.624,00 cm |
| Ledig gewicht |
1884 kg
|
| Massa rijklaar |
2448 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2448 kg
|
| Laadvermogen | 564 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 84 à € 92 per maand |
| APK vervaldatum | 29-02-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur zwart |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| passagiersairbag |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Trekhaak |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.