04-08-2016
Benzine
Automaat
135.550 km
2.996 cc
8 l/100km
04-08-2016
Benzine
Automaat
135.550 km
2.996 cc
8 l/100km
| Kenteken | KHS-76-R Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | AMG C 43 |
| Tellerstand |
135.550 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (9 traps) |
| Kleur | Bruin |
| Uitvoering | AMG 43 4MATIC 367+PK LED/PANORAMADAK/HALF LEDER+S.VERWARMING/19" LMV/CAM/CRUISE/ECC/12 MND GARANTIE! |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
204 K
|
| RDW variant |
R25HP1
|
| RDW uitvoering |
CZAZ0504
|
| RDW handelsnaam |
AMG C 43
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0457*32 |
| Tellerstand |
135.550 km, op 26-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De stuurkolom is mogelijk onvoldoende elektrisch geaard. Hierdoor kan een elektrostatische ontlading plaatsvinden. |
| Materiële gevolgen | Bij een elektrostatische ontlading kan de airbag spontaan geactiveerd worden. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. Het waarschuwingsindicator airbag zal op het dashboard oplichten. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de stuurkolom controleren en indien nodig aanpassen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-12777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 470,00 x 181,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
1635 kg
|
| Massa rijklaar |
2320 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2320 kg
|
| Laadvermogen | 685 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 04-08-2020 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| Accident Avoidance System |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Aluminium interieur afwerking |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch Achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Half alcantara bekleding |
| half lederen bekleding |
| Hill hold-functie |
| Isofix |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem |
| Open dak |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeer pakket |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Rondomzicht camera |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Schuifkanteldak |
| Sfeerverlichting |
| Spiegel-pakket |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportuitlaat |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Warmtewerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.