08-05-2026
Elektrisch
Automaat
2.890 km
Onbekend
Onbekend
08-05-2026
Elektrisch
Automaat
2.890 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | KHP-60-S Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL Y |
| Tellerstand |
2.890 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Ultra Red (rood) |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Normaal |
| Uitvoering | Performance AWD 83 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
003
|
| RDW variant |
YS5MD
|
| RDW uitvoering |
PKP4S5T3X
|
| RDW handelsnaam |
MODEL Y
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1293*52 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 461 kW |
| Vermogen elektromotor | 461 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 78,40 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 74,48 kWh |
| Actieradius (geschat) | 390 km |
| Actieradius zomer | 430 km |
| Actieradius winter | 371 km |
| Actieradius zonder range extender | 580 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7,13 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 85,66 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 250 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,25 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 1.202,92 km/h |
| Verbruik geschat | 22,15 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 16,20 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 21,80 kWh/100km |
| Verbruik winter | 26,12 kWh/100km |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 4 seconden |
| Afmetingen | 480,00 x 192,00 x 161,00 cm |
| Ledig gewicht |
2008 kg
|
| Massa rijklaar |
2543 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2543 kg
|
| Laadvermogen | 535 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 18 % |
| APK vervaldatum | 08-05-2030 |
| 12Volt aansluiting |
| Accukoeling |
| Accuverwarming |
| Achterbank verwarmd |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Afdekhoes |
| Airbag(s) gordijn |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag(s) window |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco met elektronische regeling |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Arachnid 2.0 |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-afdekhoes |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Carbonafwerking interieur |
| Carbon exterieur delen |
| Carkit |
| Centrale deurvergrendeling |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruisecontrol |
| Cruise Control |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| Dashboardcamera |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloos inductie smartphone opladen |
| Draadloze telefoonlader |
| Dual zone climate control |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch variabele schokdemperafstelling |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Entertainment system achter |
| Fabrieksgarantie |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| GPS volgsysteem |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Houtafwerking interieur |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur parelmoer |
| Koplampen adaptief |
| Kunstlederen bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Microvezel interieurdelen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruimtebesparend reservewiel |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting |
| Skiluik |
| Smartphone entry |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Subwoofer |
| Trekhaak |
| Trekhaak afneembaar |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| verlichte grille/strip |
| Voorstoelen geventileerd |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.