12-09-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
88.319 km
1.580 cc
1 l/100km
12-09-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
88.319 km
1.580 cc
1 l/100km
| Kenteken | KHP-47-V Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | IONIQ |
| Tellerstand |
88.319 km, op 11-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 GDi i-Motion |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AE
|
| RDW variant |
B5P21
|
| RDW uitvoering |
D61CZ1
|
| RDW handelsnaam |
IONIQ
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1157*03 |
| Vermogen totaal | 103 kW |
| Vermogen elektromotor | 0 kW |
| Nominale accucapaciteit | 1,56 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 0 km |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Omschrijving defect | Door een fabricagefout kan in de koppelingsbedieningsunit lekkage ontstaan tussen het hydraulische en elektrische circuit. |
| Materiële gevolgen | Er kan brand in de motorruimte ontstaan. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de unit controleren en indien nodig repareren of vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (Nog) niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De hoogspanningsrelais zijn mogelijk niet goed gemonteerd. Bij langdurig gebruik kan warmte in de contacten ontstaan. |
| Materiële gevolgen | Brandgevaar. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal nieuwe relais monteren en indien noodzakelijk ook de relaiskast vervangen |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 178 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 447,00 x 182,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
1470 kg
|
| Massa rijklaar |
1970 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1970 kg
|
| Laadvermogen | 500 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 12-09-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 15""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Hill hold-functie |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Parkeersensor achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stoelverwarming achter |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.