21-12-2022
Elektrisch
Automaat
60.291 km
Onbekend
Onbekend
21-12-2022
Elektrisch
Automaat
60.291 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | KHN-62-X Switch kenteken |
| Merk | KIA |
| Model | EV6 |
| Tellerstand |
60.291 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | - GT AWD 77.4 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
CV
|
| RDW variant |
F5E54
|
| RDW uitvoering |
E12D11
|
| RDW handelsnaam |
EV6
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11073*03 |
| Topsnelheid | 260 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 4 seconden |
| Afmetingen | 470,00 x 189,00 x 155,00 cm |
| Ledig gewicht |
2100 kg
|
| Massa rijklaar |
2610 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2610 kg
|
| Laadvermogen | 510 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 97 à € 106 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 21-12-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank met armsteun en skiluik |
| Achterbank verstelbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achterspoiler onderscheidend |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| bots herkenning systeem |
| Bots waarschuwing systeem |
| buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch variabele schokdemperafstelling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Geluidsimulator |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| Multimedia scherm standaard |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelpaddles |
| Sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur kunstleder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Suede bekleding |
| Trekhaak |
| Uitparkeer waarschuwing |
| uitstap waarschuwing |
| Vehicle-to-load |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorspoiler onderscheidend |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
| Warmtewerend glas |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.