10-11-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
146.227 km
1.499 cc
2 l/100km
10-11-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
146.227 km
1.499 cc
2 l/100km
| Kenteken | KHN-13-V Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | COUNTRYMAN COOPER SE ALL4 |
| Tellerstand |
146.227 km, op 19-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.5 Cooper S E ALL4 PHEV 224pk Aut. | 4x4 | Bj. 2022 | LED | Camera | PDC |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
FMX
|
| RDW variant |
21BS
|
| RDW uitvoering |
IAW50000
|
| RDW handelsnaam |
COUNTRYMAN COOPER SE ALL4
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1682*14 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 162 kW |
| Vermogen elektromotor | 70 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 10 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 39 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 14,80 kWh/100km |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 430,00 x 182,00 x 156,00 cm |
| Ledig gewicht |
1690 kg
|
| Massa rijklaar |
2270 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2270 kg
|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 10-11-2026 |
| "DRIVER ALERT" - Bestuurder alert systeem. |
| "DRIVER ALERT" - bestuurdersalertheidssysteem. |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| 1X USB |
| 1x usb & 12 volt |
| 2draadloze telefoonlader |
| 2x USB-aansluiting voorin |
| 12V-aansluiting |
| 12V aansluiting in bagageruimte |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterlichten LED |
| Achteruitrijcamera |
| Achteruitrij camera |
| Actieve rijstrookassistent |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Ambient interieurverlichting |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple Carplay & Android auto |
| Audiobediening bij het stuurwiel |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automaat |
| Automatisch dimmende achteruitkijkspiegel |
| Automatisch dimmende binnenspiegel Regensensor |
| Automatische klimaatregeling |
| Automatische noodremfunctie |
| Automatische transmissie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Auto telefoon voorbereiding met Bluetooth |
| AUX-aansluiting |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bandenspanningscontrolesysteem. |
| Bediening op stuur |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Blindspot |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumper in carrosserie kleur |
| Centrale armsteun voorin en een armsteun in het midden van de achterbank. |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbedienin |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chromen pakket |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| Cruise control bediening |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| dealer onderhouden |
| Digitale radio-ontvangst |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekassistent |
| Donkere ruiten achter (privacy glass) |
| Draadloze telefoonlader |
| Drive select mode |
| Dubbel glas |
| Dubbel panoramadak voor een open en luchtig gevoel in de cabine |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor + achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronische parkeerrem |
| Elektronische parkeerrem en hill-hold-functie. |
| E S P |
| Full LED-verlichting |
| Full LED koplampen |
| garantie |
| Grootlicht-assistent |
| Haaievin antenne |
| Half leder |
| harman/kardon |
| Hill hold-functie |
| Instaplijsten met logo |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Led |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Licht- en zicht pakket |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtsensor |
| Lm Velgen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Optie: Afneembare trekhaak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| parkeersensor achter en voor |
| Parkeersensoren voor + achter |
| Parkeersensor voor |
| Pianolak interieur afwerking |
| Premium Plus-pakket |
| Privacy glas |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurhulp |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| WiFi voorbereiding |
| Zwarte hemelbekleding |
| Zwarte hemelbekleding voor een luxe uitstraling |
| zwarte sierlijsten rondom |
| Zwarte sierlijsten rondom de ramen |
| Zwarte sierlijsten rondom de ramen voor een sportieve look |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.