01-03-2023
Elektrisch
Automaat
37.666 km
Onbekend
Onbekend
01-03-2023
Elektrisch
Automaat
37.666 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | KHJ-56-R Switch kenteken |
| Merk | Polestar |
| Model | 2 |
| Tellerstand |
37.666 km, op 04-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Long Range Single Motor 78 kWh | Full LED | NAVI | ECC | VELGEN | SOH: 94% | *BEVRIJDINGSDAG 05 mei OPEN!* |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
VSEG
|
| RDW uitvoering |
VSEGEK0
|
| RDW handelsnaam |
POLESTAR 2
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 170 kW |
| Vermogen elektromotor | 170 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 78 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 74,10 kWh |
| Actieradius (geschat) | 406 km |
| Actieradius zomer | 409 km |
| Actieradius winter | 353 km |
| Actieradius zonder range extender | 551 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7,09 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 81,79 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 21,67 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,55 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 150 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,41 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 689,50 km/h |
| Verbruik geschat | 21,18 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 17,10 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 20,85 kWh/100km |
| Verbruik winter | 24,97 kWh/100km |
| Tellerstand |
37.666 km, op 04-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Wegenbelasting | € 8 à € 9 per maand |
| APK vervaldatum | 01-03-2027 |
| Aansluiting USB |
| ABS |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling |
| Airbag(s) voor + zij |
| Airbag(s) voor + zij + overige |
| Airconditioning |
| Audio |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Centrale deurvergrendeling |
| Ecc |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. inklapbare buitenspiegels |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| Handsfree bluetooth |
| Keyless start/stop |
| Laadkabel |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lichtsensor |
| LM-velgen |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel stuur |
| Navigatie |
| Parkeersensoren achter |
| PDC |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijbaanassistentie |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Telefoonintegratie premium |
| Touchscreen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.