26-02-2024
Elektrisch en benzine
Handgeschakeld
17.527 km
999 cc
5 l/100km
26-02-2024
Elektrisch en benzine
Handgeschakeld
17.527 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | KHH-39-K Switch kenteken |
| Merk | FIAT |
| Model | 500 |
| Tellerstand |
17.527 km, op 02-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Donker |
| Uitvoering | 1.0 Hybrid Dolcevita | Climate Control | Cruise Control | Apple/Android CarPlay |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
312
|
| RDW variant |
AYD1B
|
| RDW uitvoering |
AAA
|
| RDW handelsnaam |
500
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0064*72 |
| Vermogen totaal | 51 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 14 seconden |
| Afmetingen | 357,00 x 163,00 x 149,00 cm |
| Ledig gewicht |
943 kg
|
| Massa rijklaar |
1338 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 35 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1338 kg
|
| Laadvermogen | 395 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 31 à € 33 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-02-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| DAB |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalen velgen 15" |
| metaalkleur |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Panoramadak |
| Parkeersensor achter |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur kunstleder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.