30-11-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
122.110 km
1.969 cc
2 l/100km
30-11-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
122.110 km
1.969 cc
2 l/100km
| Kenteken | KHH-32-G Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 T8 TWIN ENGINE |
| Tellerstand |
122.110 km, op 02-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Denim Blue (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 T8 Twin Engine AWD Momentum | Pano | Surround View | Pilot Assist |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
L
|
| RDW variant |
LFBA
|
| RDW uitvoering |
LFBABD??
|
| RDW handelsnaam |
XC90 T8 TWIN ENGINE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0929*05 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 300 kW |
| Vermogen elektromotor | 65 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 9,20 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 43 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 2,50 uur |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 18,50 kWh/100km |
| Tellerstand |
122.110 km, op 02-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Ledig gewicht |
2180 kg
|
| Massa rijklaar |
2280 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3010 kg
|
| Trekgewicht geremd | 2400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 147 à € 161 per maand |
| APK vervaldatum | 30-11-2021 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| 4-wiel besturing |
| 5-deurs combi |
| 12v aansluiting |
| Aanhanger-assistent |
| ABS |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) gordijn |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Audio-navigatiesysteem |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische transmissie |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Beschermingssysteem |
| Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Binnenverlichting |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Carbon exterieur delen |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom bumper |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Differentieel blokkering |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elek. verstelbare stoelen |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische handrem |
| Elektrische ramen |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| ESP |
| File-assistent |
| Getint glas |
| Gordels in hoogte verstelbaar |
| Grille |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Interieur filter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kinderzitje(s) geintegreerd in achterbank |
| Knipperlicht in Buitenspiegel geïntegreerd |
| Koplampreiniging |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederenbekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalenvelgen |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Navigatiesysteem |
| Panoramadak |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Radio/CD-speler |
| Regen-/geur-beslagen ruit sensor |
| Regensensor |
| Rijprofielselectie |
| Roll Stability Control |
| Schuifdak |
| Sierlijsten |
| Speciale kleur |
| Standverwarming |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| Stoeprandfunctie |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Traction Control |
| Trekhaak |
| Uitwijk assistent |
| USB-aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vloermatten |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Wielbasis 2984 mm |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.