30-11-2022
Elektrisch
Automaat
58.992 km
Onbekend
Onbekend
30-11-2022
Elektrisch
Automaat
58.992 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | KHF-81-B Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | COOPER SE |
| Tellerstand |
58.992 km, op 30-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | MINI Electric 33 kWh |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
FML2E
|
| RDW variant |
11DJ
|
| RDW uitvoering |
0AW40000
|
| RDW handelsnaam |
COOPER SE
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2063*04 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 135 kW |
| Vermogen elektromotor | 135 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 28,90 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 27,45 kWh |
| Actieradius (geschat) | 172 km |
| Actieradius zomer | 174 km |
| Actieradius winter | 150 km |
| Actieradius zonder range extender | 234 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11,20 kW |
| Aantal fasen | 2 |
| Laadtijd thuisladen | 2,58 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 95,46 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 8,03 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 1,31 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 50 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,46 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 266,71 km/h |
| Verbruik geschat | 18,56 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 15,20 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 18,27 kWh/100km |
| Verbruik winter | 21,89 kWh/100km |
| Omschrijving defect | In de hoogvoltaccu kunnen storingen ontstaan. Deze worden via een Check-Control-melding weergegeven. |
| Materiële gevolgen | Deze storingen kunnen tot een kortsluiting in de hoogvoltaccu leiden waardoor een voertuigbrand, ook in uitgeschakelde toestand, kan ontstaan. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal de klant informeren over risicoen de regeleenheden opnieuw programmeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Afmetingen | 385,00 x 173,00 x 1.432,00 cm |
| Ledig gewicht |
1340 kg
|
| Massa rijklaar |
1775 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1775 kg
|
| Laadvermogen | 435 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 47 à € 51 per maand |
| APK vervaldatum | 30-11-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless start |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park Distance Control |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sfeerverlichting |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.