16-04-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
19.678 km
1.197 cc
5 l/100km
16-04-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
19.678 km
1.197 cc
5 l/100km
| Kenteken | KHF-40-R Switch kenteken |
| Merk | SUZUKI |
| Model | SWIFT |
| Tellerstand |
19.678 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 Style Hybrid Automaat| Apple/Andriod Carplay|Adapt. cruise|Climacontrole| Keyless|Parkeersensoren|Stoelverwarming |
| Carrosserievorm | Overig |
| RDW type |
UZ
|
| RDW variant |
CEDS
|
| RDW uitvoering |
CVT
|
| RDW handelsnaam |
SWIFT
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2018/858*00307*03 |
| Vermogen totaal | 61 kW |
| Tellerstand |
19.678 km, op 26-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Afmetingen | 386,00 x 174,00 x 149,00 cm |
| Ledig gewicht |
932 kg
|
| Massa rijklaar |
1389 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1389 kg
|
| Laadvermogen | 457 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 31 à € 33 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 16-04-2029 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Achteruitrij camera |
| Adaptive Cruise control |
| Airco automatisch |
| Apple Carpl./Android Auto |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio-navigatie full map |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Extra getint glas |
| Inklapbare spiegels |
| keyless entry/start |
| Keyless start |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor achter |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel |
| Verwarmde voorstoelen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.