06-04-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
99.998 km
1.395 cc
7 l/100km
06-04-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
99.998 km
1.395 cc
7 l/100km
| Kenteken | KHF-29-R Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | Q3 |
| Tellerstand |
99.998 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 plugin hybride * S-line * Camera * |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
F3
|
| RDW variant |
XDGEAF1
|
| RDW uitvoering |
FD6FD6DD002RT31C204B
|
| RDW handelsnaam |
Q3 E-TRON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 180 kW |
| Vermogen elektromotor | 80 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 13 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 50 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,60 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 14,40 kWh/100km |
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 449,00 x 186,00 x 159,00 cm |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| APK vervaldatum | 06-04-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco auto |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/ Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Geluidwerend glas |
| Hill hold-functie |
| Interieur voorverwarming |
| Isofix |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen sportstuur |
| Lederen stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| S Line exterieur |
| Sportstoelen |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.