27-03-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
19.149 km
1.598 cc
5 l/100km
27-03-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
19.149 km
1.598 cc
5 l/100km
| Kenteken | KGV-11-N Switch kenteken |
| Merk | DACIA |
| Model | JOGGER |
| Tellerstand |
19.149 km, op 06-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 Hybrid 140 Extreme 7p. Cruise Camera Naci Carplay Stoelverwarming Lane assist Clima Keyless |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
DJF
|
| RDW variant |
RHS
|
| RDW uitvoering |
N84WA2PM700B
|
| RDW handelsnaam |
JOGGER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e19*2007/46*0026*26 |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 455,00 x 178,00 x 163,00 cm |
| Ledig gewicht |
1360 kg
|
| Massa rijklaar |
1995 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1995 kg
|
| Laadvermogen | 635 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| APK vervaldatum | 27-03-2029 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| 7 Persoons uitvoering |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem |
| Navigatiesysteem |
| Pack Assist |
| Pack Medianav |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak 'optioneel' |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.