28-03-2024
Elektrisch
Automaat
22.853 km
Onbekend
Onbekend
28-03-2024
Elektrisch
Automaat
22.853 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | KGR-94-X Switch kenteken |
| Merk | POLESTAR |
| Model | POLESTAR 2 |
| Tellerstand |
22.853 km, op 04-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | THUNDER (METALLIC) (grijs) |
| Uitvoering | Long Range Dual Motor Plus 82 kWh | PANORAMADAK | TREKHAAK | PILOT/PLUS PACK | SOH: 99,2% | *BEVRIJDINGSDAG 05 mei OPEN!* |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
VSFD
|
| RDW uitvoering |
VSFDEE0?
|
| RDW handelsnaam |
POLESTAR 2
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11085*05 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 310 kW |
| Vermogen elektromotor | 310 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 82 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 77,90 kWh |
| Actieradius (geschat) | 432 km |
| Actieradius zomer | 442 km |
| Actieradius winter | 381 km |
| Actieradius zonder range extender | 596 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7,45 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 84,16 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 205 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,32 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 968,88 km/h |
| Verbruik geschat | 20,91 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 15,80 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 20,57 kWh/100km |
| Verbruik winter | 24,65 kWh/100km |
| Tellerstand |
22.853 km, op 04-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Afmetingen | 461,00 x 189,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
2083 kg
|
| Massa rijklaar |
2183 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2600 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 113 per maand |
| APK vervaldatum | 28-03-2028 |
| 4X4 UITVOERING |
| 360 camerasysteem |
| Aansluiting USB |
| ABS |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achteruitrijcamera |
| Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling |
| Airbag(s) voor + zij |
| Airbag(s) voor + zij + overige |
| Airconditioning |
| Android Auto |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Audio install. high-end |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bagage afdekking |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling |
| Climate control (L/R gescheiden) |
| Comfort stoelen |
| Cruise Control |
| Cruise control (adaptief) |
| DAB+ |
| Digitaal Dashboard |
| Dode hoek assistentie |
| Dodehoek herkenning |
| Ecc |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. inklapbare buitenspiegels |
| El. verstelbare bestuurdersstoel |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| El. verstelbare passagiersstoel |
| El. verwarmbare bestuurdersstoel |
| El. verwarmbare passagiersstoel |
| Elektrische achterklep |
| Elektrisch verstelbare stoelen |
| ESP |
| Harman Kardon |
| Hoedenplank/rolhoes |
| Hoofdsteunen |
| ISO-fix |
| Keyless Entry |
| Keyless entry/start/stop |
| koplampen (adaptief) |
| Laadkabel |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED koplampen (adaptief) |
| Lichtsensor |
| LM-velgen |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuur |
| Navigatie |
| Panoramadak |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeer sensoren voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Pre-crash sensor |
| Privacy glass |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijbaanassistentie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sportstoelen |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel verwarming |
| Touchscreen |
| Tractie controle |
| Trekhaak |
| Verlengbare zitting bestuurdersstoel |
| Verlengbare zitting passagiersstoel |
| Verstelbare lendesteun bestuurdersstoel |
| Verwarmbaar stuurwiel |
| Verwarmbare achterstoelen |
| Warmtepomp |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.