11-01-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
60.081 km
1.332 cc
2 l/100km
11-01-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
60.081 km
1.332 cc
2 l/100km
| Kenteken | KGR-89-Z Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | COMPASS |
| Tellerstand |
60.081 km, op 04-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Zwart (zwart) |
| Uitvoering | 4xe 240 Plug-in Hybrid Electric 80th Anniversary |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
MP
|
| RDW variant |
JHPFP
|
| RDW uitvoering |
MN1BBH1
|
| RDW handelsnaam |
COMPASS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0508*12 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 176 kW |
| Vermogen elektromotor | 44 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 11,40 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 47 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,40 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 22,90 kWh/100km |
| Tellerstand |
60.081 km, op 04-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
44 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
2 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 11-01-2026 |
| aanhanger assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verwarm- en inklapbare buitenspiegels |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| Handsfree elektrisch bedienbare achterklep |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen actief |
| Keyless Entry/Go-systeem |
| LED achterlichten |
| Lederen stoelbekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| ParkView Achteruitrijcamera |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| RDW-leges |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rookvrij |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Uconnect™ LIVE-infotainmentsysteem met 8,4-inch, Navigatie en Bluetooth |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Zelfdimmende binnenspiegel |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.