07-02-2018
Benzine
Automaat
117.679 km
1.368 cc
6 l/100km
07-02-2018
Benzine
Automaat
117.679 km
1.368 cc
6 l/100km
| Kenteken | KGL-70-S Switch kenteken |
| Merk | Jeep |
| Model | Renegade |
| Tellerstand |
117.679 km, op 04-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.4 MultiAir Limited - Automaat I Navigatie I Airco I Leer I Achteruitrij camera / PDC I Dealer onderhouden |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
BU
|
| RDW variant |
AXC11
|
| RDW uitvoering |
04A
|
| RDW handelsnaam |
RENEGADE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Topsnelheid | 181 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 426,00 x 181,00 x 170,00 cm |
| Massa rijklaar |
1880 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| APK vervaldatum | 24-04-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 12V-aansluiting in de kofferbak / bagageruimte |
| 100% Dealeronderhouden |
| Achterruitverwarming |
| Achterspoiler in kleur van de carrosserie |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatiesysteem |
| Audiobediening op stuur |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX-aansluiting |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekerhouder voor |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Black Trim |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Comfort pakket |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Distributie vervangen |
| Dodehoek detector |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Keyless Entry |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| Kleuren Touchscreen |
| Koplampen in hoogte verstelbaar |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Licht & Zicht pakket |
| Multifunctioneel display plus |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Optie-pakket |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parking Aid Pack |
| Pluspakket |
| Rijassistent-systeem Noodrem-assistent |
| Rijassistentiesysteem: botsingswaarschuwingssysteem met remfunctie (botsassistent) |
| Rijhulpsysteem: grootlicht assistent |
| Rijhulpsysteem: herkenning van verkeersborden |
| Rijhulpsysteem: Rijbaan assistent |
| Rijstrooksensor |
| Rokersvrije auto |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sfeerverlichting |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| USB-aansluiting |
| Veiligheids pakket |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend getint glas |
| Winter-pack |
| Winter pakket |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.