15-11-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
45.275 km
1.499 cc
2 l/100km
15-11-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
45.275 km
1.499 cc
2 l/100km
| Kenteken | KGG-87-N Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | COUNTRYMAN COOPER SE ALL4 |
| Tellerstand |
45.275 km, op 01-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | White Silver (A62) (wit) |
| Tint | Licht |
| Uitvoering | Cooper S E ALL4 Chili |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
FMX
|
| RDW variant |
21BS
|
| RDW uitvoering |
IAW50000
|
| RDW handelsnaam |
COUNTRYMAN COOPER SE ALL4
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1682*14 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 162 kW |
| Vermogen elektromotor | 70 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 10 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 39 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 14,80 kWh/100km |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
41 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
2 l/100 km
|
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 430,00 x 182,00 x 156,00 cm |
| Ledig gewicht |
1690 kg
|
| Massa rijklaar |
2270 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 36 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2270 kg
|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 15-11-2026 |
| 17" LM Channel Spoke zwart |
| Achteruitrijcamera |
| Actieve voetgangersbescherming |
| Active Cruise Control (ACC) |
| AG Intern |
| Akoestische waarschuwing voor voetgangers |
| Automatische airconditioning 2-zone |
| Automatische dimmende binnenspiegel |
| Automatische vergrendeling tijdens rijden (Intern) |
| Bandenreparatieset |
| Bandenspanningsweergavesysteem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Colour Line Carbon Black |
| Comfort Access |
| Comfortstoelen |
| Comfort telefoonvoorbereiding met draadloze oplaadmogelijkheid |
| ConnectedDrive Services |
| DAB-tuner |
| Dakdraagsysteem in mat zwart |
| Dak en buitenspiegels uitgevoerd in zwart |
| Driving assistant |
| eDrive Services |
| Elektrisch verstelbare stoelen |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| Emergency call |
| Essence Pack |
| Franse taalversie |
| Gevarendriehoek en verbanddoos |
| Glazen panoramadak |
| Harman-Kardon sound system |
| Hemelbekleding Anthrazit |
| Interieurpanelen Piano Black |
| isofix bevestiging |
| Kilometertacho |
| LED-koplampen met uitgebreide functies |
| LED-mistlampen voor |
| Lichtpakket |
| Middenarmsteun voor |
| MINI Car Sharing voorbereiding |
| Mini Connected |
| Mini Driving Modes |
| MINI Excitement Pakket |
| MINI Head-Up Display |
| MINI Navigatiesysteem |
| Mistlamp achter |
| Multifunctioneel instrumentenpaneel |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| NoodLaadkabel (Mode 2) |
| Opbergpakket |
| Park Assistant |
| Radio Mini Visual Boost |
| Real Time Traffic Information |
| Remote Services |
| Smartphone integratie |
| Sportstuurwiel met leder bekleed |
| Steptronic transmissie |
| Stof/ Leatherette-combinatie Black Pearl Carbon Black / Carbon Black |
| Teleservices |
| Velours Vloermatten |
| Visibility package |
| White Silver |
| Wielslotbouten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.