09-01-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
57.000 km
1.969 cc
2 l/100km
09-01-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
57.000 km
1.969 cc
2 l/100km
| Kenteken | KGB-25-D Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | V90 |
| Tellerstand |
57.000 km, op 01-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.0 T6 AWD Inscription 57.000KM BTW auto |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
P
|
| RDW variant |
PWBF
|
| RDW uitvoering |
PWBFVD0
|
| RDW handelsnaam |
V90
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 250 kW |
| Vermogen elektromotor | 65 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 11,60 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 51 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 14,60 kWh/100km |
| Tellerstand |
57.000 km, op 01-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 495,00 x 188,00 x 148,00 cm |
| Massa rijklaar |
2610 kg
|
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht geremd | 2100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 07-05-2025 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| 5-deurs combi |
| 12v aansluiting |
| Aanhanger-assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achterspoiler |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) gordijn |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Automatische transmissie |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Beschermingssysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Binnenverlichting |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Carbon exterieur delen |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom bumper |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Differentieel blokkering |
| Dimlichten automatisch |
| Driving assistent |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische handrem |
| Elektrische ramen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Extra getint glas |
| Geluidwerend glas |
| Gordels in hoogte verstelbaar |
| Gordelspanners |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Instaplijsten |
| Interieur filter |
| Ionisator voor de luchtreiniging |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless start |
| Knipperlicht in Buitenspiegel geïntegreerd |
| Koplampreiniging |
| Kruisend verkeer detectie |
| Laadrandbescherming |
| Laadruimteafdekking |
| Lane departure warning |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Motorsound-systeem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer-assistent |
| Recuperatiesysteem |
| Regen-/geur-beslagen ruit sensor |
| Regensensor |
| Rijprofielselectie |
| Roetfilter |
| Roll Stability Control |
| Rondomzicht camera |
| Sierlijsten |
| Sjorogen |
| Standverwarming |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoeprandfunctie |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Subwoofer |
| Trekhaak |
| Uitwijk assistent |
| USB-aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vloermatten |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.