12-01-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
32.138 km
1.499 cc
Onbekend
12-01-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
32.138 km
1.499 cc
Onbekend
| Kenteken | KFS-57-G Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | COUNTRYMAN COOPER SE ALL4 |
| Tellerstand |
32.138 km, op 04-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Beige |
| Uitvoering | 1.5 Coopers S E ALL4 Automaat | Full LED | NAVI | ECC | PDC *BEVRIJDINGSDAG 05 mei OPEN!* |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
FMX
|
| RDW variant |
21BS
|
| RDW uitvoering |
IAW50000
|
| RDW handelsnaam |
COUNTRYMAN COOPER SE ALL4
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1682*12 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 162 kW |
| Vermogen elektromotor | 70 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 10 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 39 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 14,80 kWh/100km |
| Tellerstand |
32.138 km, op 04-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Afmetingen | 430,00 x 182,00 x 156,00 cm |
| Ledig gewicht |
1690 kg
|
| Massa rijklaar |
1790 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2270 kg
|
| Wegenbelasting | € 11 à € 12 per maand |
| APK vervaldatum | 12-01-2026 |
| Aansluiting USB |
| ABS |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling |
| Airbag(s) voor + zij |
| Airbag(s) voor + zij + overige |
| Airconditioning |
| Audio |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Centrale deurvergrendeling |
| Chroom delen exterieur |
| Climate control (L/R gescheiden) |
| Cruise Control |
| Ecc |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| Handsfree bluetooth |
| Keyless start/stop |
| Laadkabel |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lichtsensor |
| LM-velgen |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuur |
| Navigatie |
| Parkeersensoren achter |
| PDC |
| Radio |
| Regensensor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Telefoonintegratie premium |
| Touchscreen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.