17-02-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
69.524 km
1.997 cc
3 l/100km
17-02-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
69.524 km
1.997 cc
3 l/100km
| Kenteken | KFS-39-Z Switch kenteken |
| Merk | Land Rover |
| Model | Range Rover Sport |
| Tellerstand |
69.524 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | HAKUBA ZILVER (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 P400e HSE Dynamic |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
LW
|
| RDW variant |
S5JM2N
|
| RDW uitvoering |
A5DAA
|
| RDW handelsnaam |
RANGE ROVER SPORT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e5*2007/46*1056*05 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 297 kW |
| Vermogen elektromotor | 105 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 13,10 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 41 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Verbruik gemiddeld | 22,50 kWh/100km |
| Omschrijving defect | Er is mogelijk een beschadigde gordelvoorspannerbuis gemonteerd op het oprolmechanisme van de veiligheidsgordel. |
| Materiële gevolgen | In geval van een botsing wordt de veiligheidsgordel mogelijk niet voorgespannen, waardoor de veiligheidsgordel in mindere mate of helemaal niet meer werkt. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigen zullen naar de dealer worden geroepen voor controle en bij een beschadigde gordelvoorspannerbuis zal deze worden vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0221212 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De aandrijfriem van de koelvloeistofpomp kan stuk gaan. Er is dan kans op oververhitting en scheurvorming in het bochtstuk van het koelvloeistofkanaal. |
| Materiële gevolgen | Lekkage van koelvloeistof op het hitteschild van de turbocompressor kan brand in de motorruimte veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Het bochtstuk van het koelsysteem en de inlaat van de koelvloeistofleiding wordt vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0221212 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 488,00 x 207,00 x 180,00 cm |
| Ledig gewicht |
2515 kg
|
| Massa rijklaar |
3200 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3200 kg
|
| Laadvermogen | 685 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 174 à € 191 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-04-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 21""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Afneembare trekhaak |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| AIRCO VOORSTOELEN |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Drive Assist Pack |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| Entertainment Pack |
| Entertainment system |
| Extra getint glas |
| Geluidwerend glas |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen stuurwiel |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luchtvering |
| Matrix LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| nieuwstaat |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.