02-07-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
75.497 km
1.395 cc
2 l/100km
02-07-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
75.497 km
1.395 cc
2 l/100km
| Kenteken | KFR-83-V Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TIGUAN |
| Tellerstand |
75.497 km, op 11-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Licht |
| Uitvoering | E-Hybrid 245PK DSG LIFE |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
5N
|
| RDW variant |
ACDGEAX0
|
| RDW uitvoering |
FD6FD6DD002N5N6NVR24
|
| RDW handelsnaam |
TIGUAN
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0450*57 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 180 kW |
| Vermogen elektromotor | 85 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 9,20 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 47 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,60 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 16,80 kWh/100km |
| Tellerstand |
75.497 km, op 11-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 17-04-2028 |
| aanhanger assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptive Cruise control |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag(s) window |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| Airco met elektronische regeling |
| Airco separaat achter |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR (anti slip regeling) |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-afdekhoes |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Black Style |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Climatic airconditioning |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruisecontrol |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| Dakrailing |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrisch bedienbare ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kleur wit |
| Koplampen adaptief |
| Lane-assist |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Leder stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 8-spaaks 19" |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| metaalkleur |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Navilock |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer Assistent |
| Parkeer Camera |
| Parkeercamera |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren voor en achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| STUUR FLIPPERS |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trailer-pakket |
| Trekhaak |
| Trekhaak afneembaar |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak elektronisch wegklapbaar af fabriek |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| Winter-pakket |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.