29-11-2023
Elektrisch
Automaat
58.610 km
Onbekend
Onbekend
29-11-2023
Elektrisch
Automaat
58.610 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | KFK-05-P Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | IONIQ5 |
| Tellerstand |
58.610 km, op 21-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Lucid Blue Pearl (U3P) (blauw) |
| Uitvoering | Connect+ 77.4 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
NE
|
| RDW variant |
F5E62
|
| RDW uitvoering |
E11A11
|
| RDW handelsnaam |
IONIQ5
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11054*04 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 168 kW |
| Vermogen elektromotor | 168 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 77,40 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 73,53 kWh |
| Actieradius (geschat) | 393 km |
| Actieradius zomer | 376 km |
| Actieradius winter | 324 km |
| Actieradius zonder range extender | 507 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7,04 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 75,85 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 350 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,18 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 1.493,02 km/h |
| Verbruik geschat | 21,69 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 17 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 21,35 kWh/100km |
| Verbruik winter | 25,58 kWh/100km |
| Tellerstand |
58.610 km, op 21-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De controle-unit van de hoogspanningsbatterij kan bij zware belasting het 12-volt systeem in de auto niet ondersteunen. Als gevolg laadt de 12-volt accu dan niet bij en raakt verder leeg. |
| Materiële gevolgen | Met waarschuwing vooraf van een te lage spanning van de 12-volt accu uiteindelijk uitschakelen van de aandrijving van het voertuig. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De software wordt aangepast en indien nodig wordt ook de controle-unit vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 464,00 x 189,00 x 161,00 cm |
| Ledig gewicht |
1910 kg
|
| Massa rijklaar |
2450 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2450 kg
|
| Laadvermogen | 540 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 84 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 29-11-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm klein |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| uitstap waarschuwing |
| Vehicle-to-load |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
| Warmtewerende voorruit |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.