Onbekend
Elektrisch en benzine
Automaat
5 km
1.598 cc
Onbekend
Onbekend
Elektrisch en benzine
Automaat
5 km
1.598 cc
Onbekend
| Kenteken | KFG-31-D Switch kenteken |
| Nieuwe auto | Dit betreft een nieuwe auto |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | TUCSON |
| Tellerstand |
5 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.6 T-GDI PHEV Premium Sky |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
NX4E
|
| RDW variant |
F5P51
|
| RDW uitvoering |
A65B11
|
| RDW handelsnaam |
TUCSON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e5*2018/858*00001*12 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 211 kW |
| Vermogen elektromotor | 66,90 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 13,80 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 66 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,20 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 17,70 kWh/100km |
| Catalogusprijs |
€ 53.045
|
| Bruto BPM |
€ 817
|
| Import auto | Nee uit Nederland |
| Bouwjaar | 2026 |
| Registratie datum goedkeuring |
31-03-2026
|
| Tellerstand |
5 km, op 27-05-2026
|
| Oordeel |
Niet geregistreerd
|
| Toelichting |
Niet geregistreerd
|
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 19-inch lichtmetalen velgen |
| aanhanger assistent |
| Achterbank elektrisch neerklapbaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achterspoiler |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio installatie |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| centrale airbag voor |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| Gelaagde voorruit |
| Gelaagde zijruit(en) |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| keyless entry/start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| lendesteun(en) elektrisch verstelbaar |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm klein |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Sailing Blue |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting |
| Side-skirts |
| Smartphone entry |
| Spraakbediening |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Verkeersbord detectie |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| Zonnescherm zijruiten achterportieren |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.