15-06-2010
Diesel
Handgeschakeld
305.548 km
1.956 cc
5 l/100km
15-06-2010
Diesel
Handgeschakeld
305.548 km
1.956 cc
5 l/100km
| Kenteken | KF-631-H Switch kenteken |
| Merk | ALFA ROMEO |
| Model | ALFA GIULIETTA |
| Tellerstand |
305.548 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 04 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
940
|
| RDW handelsnaam |
ALFA GIULIETTA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0027*02 |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat by voorzitting |
| Omschrijving defect | De draagarmen van de voorwielophanging kunnen een constructiefout bevatten. Hierdoor is de sterkte van de draagarm niet gewaarborgd. |
| Materiële gevolgen | Beschadiging van de draagarm, met mogelijk verlies van controle over het voertuig. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De distributeur roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd om een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de draagarmen vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
124 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 435,00 x 180,00 x 147,00 cm |
| Ledig gewicht |
1295 kg
|
| Massa rijklaar |
1825 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1825 kg
|
| Laadvermogen | 530 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wegenbelasting | € 140 à € 146 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 12-08-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 7-spaaks 16""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Hill hold-functie |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatie full map |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.